RZA

Robert Fitzgerald Diggs

6,5
4 703 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby RZA

Rza jest The About w Wu-Tang Clan, czyli najważniejszy członek tej grupy. słucgam go na codzieńn ma zajebistą muze, jest poprostu zajebisty.

użytkownik usunięty
Wu_tang

najlepszy jest method man i nie ma co do tego żadnych zastrżeżeń
RZA jest w porządku ale z tą jego zajebistością to lekka przesada

Najlepszy jest Method zgadzam sie z wypowiedzia kolesia. Method Man rządzi calym hip hopem i rapem razem wzietym. Bralem udzial w ankiecie na temat kto jest ulubionym waszym członkiem wu-tangu i Method przebil wszystkich o bardzo duzo procent. Potem byl chyab RZA i Ol'Dirty

użytkownik usunięty
Wu_tang

RZA jest przede wszystkim swietnym producentem [choc jego bity za czasow 36chambers bija na leb te bardziej terazniejsze], ale osobiscie nie trawie go jako emce - w rodzinie WU jest wiele lepszych raperow od niego.
pozdro
WU-TANG!!!

Wymiata na calej linii: http://www.filmweb.pl/Najlepszy,raper,grajacy,w,filmach,to...,,,,temat,Topic,id= 291546 [www.filmweb.pl/Najlepsz ...]

Michal1992

ja osobiście również wolę Method Man... , ale wiesz Twój gust, Twoja opinia :) Pozdrawiam

Groszuuua

Thank God for Wu Tang ;) check up for me bratha'

Wu_tang

a rza to to dla mnie bóg............. pozdrawiam

Wu_tang

dla mnie w Wu nie ma najlepszego. Wszyscy sa (byli mam na mysli nie zyjacego ODB) kozakami i Rizzle i Genius i Ghostface chociaz on ostatnio cos odpierdala :/ wszyscy sa najlepsi w Wu Tangu :)

Wu_tang

Method jest najlepszy ale całe Wu jest poprostu bezkonkurencyjne .

bluffgirl01

1. Method
2. Ghostface
3. GZA
4. RZA
5. Raekwon
6. ODB
7. Inspectah
8. Masta Killa
9. U-God

jarassek

bez sensu

najczęściej Method Mana uwielbiają ludzie nie rozumiejący tekstów Wu (nawet dobra znajomość angielskiego nie gwarantuje zrozumienia), bujający się przy jego flow i przede wszystkim doceniając jego sposób bycia. Taki GZA dla młodych jest drętwiakiem i staruchem, a prawda jest taka, że w jego tekstach można odnaleźć najgłębsze przesłania. Nie ulega wątpliwości, że jeśli chodzi o zasób rymów i słownictwo, przodują U-God i Raekwon.
Wielu utożsamia się z ODB, znając jedynie Baby I Got Your Money, Shimmy Shimmy Yo i skandale z nim związane.
Ja osobiście preferuję Inspectah Decka, po prostu kocham go słuchać, chociaż jego solowe płyty są średnie.

Chodzi o to, że ten, kto naprawdę poznał dokonania członków Wu Tang Clanu, nie zrobi listy z kolejnością uwzględniającą całokształt, bo się nie da. Można przyznać że Meth ma najlepsze flow albo że Masta Killa ma najuboższe rymy, ale nie powinno się układać drabinki z tak różnych i świetnie uzupełniających się postaci.

Wu_tang

The Gza Genius jest the best ;]
Ale jak ktos wspomniał każdy z nich uzupełnia skład inaczej. Każdy świetnie.
Pozdro.

Azearoth

Ja,tak jak zalozyciel tematu,uwazam,ze RZA jest zajebisty
Mi sie method man troche nie podoba,bo taki zmulony jest.
Zresztą,ja też się wsłuchuje w tekst,mi się mimo wszystko bardziej podobają teksty RZA.
Koleś naprawdę jest zajebisty
Moja Wu-5 to
RZA
Method
Ol'
GZA
Masta :)

To nagranie Brooklyn Babies,RZA & Masta.
Świetne nagranie,pierwsze które slyszałem RZA ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones