PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114510}

Wykolejony

Derailed
7,1 32 337
ocen
7,1 10 1 32337
5,7 7
ocen krytyków
Wykolejony
powrót do forum filmu Wykolejony

dziwię się, że ten film jest oceniony tak wysoko, toż to żenada, czy na prawdę istnieją tacy frajerzy?
Sorry, to nie moja bajka, irytujący do bólu...

jokris

a coś/ktoś musi istnieć, żeby móc go przedstawić w filmie ? Na co dzień spotyka się masę sierot życiowych. Ciekawe jakbyś śpiewał, gdyby przyłożyli Ci spluwę do głowy, zagrozili że zgwałcą żonę, lub zabiją razem z dzieckiem. A gdy pójdziesz na policję sprawa się wyda i żona sama odejdzie. Wniesie o rozwód, zabierze dziecko i dostanie tyle kasy, że zostaniesz w samych gaciach. Mało to takich amantów, którzy na delegacjach korzystają sobie ? Akurat mi np. się podobał ten film. Wiele momentów zaskakujących. No ale tak, przecież są tutaj jasnowidzący i już na początkowych literach wiedzieli, jak to się skończy.

g6_mariusz

Wiesz gdyby ten człowiek miał kilkanaście lat, albo dwadzieścia kilka, może bym to kupił ale to film o dojrzałym mężczyźnie, jest w podobnym wieku do mnie, dlatego nie kupuję tej bzdury, dorośniesz to może zrozumiesz moje stanowisko. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
jokris

po tym co napisales, to ty raczej nie masz powyzej 15 lat, a szokiem jest to jak udajesz psychologa osobowosci, bo przeciez kazdy czlowiek w wieku bohatera musi byc twardzielem i nie jest w stanie ulec zastraszeniu, to sie dopiero nazywa debilizm. Freud sie klania.

funkmachine

Zaś po tym co napisałeś Ty, jestem pewnien, że nie masz powyżej 15 lat i jesteś rozhisteryzowanym bachorem, niezrównoważonym emocjonalnie ;) Naucz się dziecko czytać ze zrozumieniem i panuj nad hormonami bo takim szokowaniem jakie przeżywasz, mozesz sobie krzywdę zrobić :D

ocenił(a) film na 9
jokris

Nie zaczyna sie zdania od "Zaś". Nie uczyli w szkole?
Jak ja mialem 15 lat, to ty jeszcze u starego w jajach siedziales.
Emocjonalnie to ty jestes na poziomie lodygi fasoli, a jak cie zszokowalo to co napisalem, to tylko potwierdza ze masz zaburzenia w psycho-seksualnym rozwoju czlowieka. Z reszta typowa przypadlosc u takich gnojkow z kompleksami.

funkmachine

U mnie się zaczyna, nie każdy matole, kończył w Polsce szkołę. ale chyba ciebie uczyli, że zdania rozpoczyna się wielką literą? O interpunkcji, też widzę nie masz nieuku pojęcia, więc nie zgrywaj intelektualisty. Dobrze by było również pisać na temat, bo oprócz rzucania inwektyw, nie potrafisz napisać ani jednego zdania z sensem. Nie zaszokowało mnie to co napisałeś, a raczej rozbawiło, to Ciebie zaszokowało a Twoja agresja i ataki świadczą o niezrównoważeniu emocjonalnym i wielkich kompleksach, to według mnie, według ciebie również o zaburzeniach psychoseksualnych, no niech ci będzie, to nie ja się w końcu leczę, widać pan doktor, wiedział co mówi...

ocenił(a) film na 9
jokris

U ciebie sie zaczyna, bo jestes tępym deklem, prymitywem, bez szkoly. Elementarz nawet nie byles w stanie przerobic, za wysokie progi.
Tym bardziej jak nie konczyles szkoly w Pl, to powinienes reprezentowac swoj narod we wlasciwy sposob, a nie byc takim prostakiem. Z reszta w innych krajach poziom jest gowniany, co widac po tobie.
Luzne wypowiedzi nie trzeba pisac z duzej litery, albo jak cos jest czescia rozmowy.
Pisze na temat, w porownaniu do ciebie, barana z galareta zamiast mozgu.
Freuda poczytaj, jak matole nie rozumiesz co to sa zaburzenia w tej metarii. Najprostszy dzial Freuda, no ale to trzeba bylo studia jakies robic, zeby dobic do tej wiedzy, a ty sie nawet tuamnie polsugiwac jezykiem ojczystym nie potrafisz. ZX czym do ludzi ?

funkmachine

Mam nadzieję, że ta terapia jaką uprawiasz, chociaż trochę przynosi Ci ukojenia. Niestety, twoja indywidualna, indolencja intelektualna, obliguje mnie do zaniechania konwersacji z tobą na tym na tym etapie . Stosuj się do zaleceń lekarza, który cie prowadzi, bo to bardzo ważne.

ocenił(a) film na 9
jokris

wow, ale to slabiutkie co psizesz. Tak nieudolnej proby i schematyzm z tym tekstem o lekarzu to juz dawno nie czytalem. WEiecej finezji w pyskowkach maja przedszkolaki.

funkmachine

A od "po" się zdanie zaczyna? :) Komiczni są tacy pajace jak ty, zakładacie konta tylko po to, by wyładować własną frustrację na forum. Czytając ciebie, nie sposób nie odnieść wrażenia, że tobie się kłania psychiatra :D

ocenił(a) film na 9
Maria1122

Tak, mozna tak zaczynac, Miodek tak twierdzil w ktoryms z programow. Doedukuj sie dzieciole. Jaka frustracje, wlasnie to ty wyladowujesz swoj bol dupy, bo sie spielas jak plandeka w żuku i wylewasz swoj jadek nieudacznika.

jokris

Tu masz rację, ale powiedziałbym, że już nie chodzi o wiek ale, jego głupota była żenująca, mam 22 i też tego nie kupuję, Film widać dla upośledzonych intelektualnie. Naciągane 4

jokris

Ale się wymądrzasz. Szkoda mi takich frajerów co im się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadali. Widać sami gieroje tutaj. Aż się rzygać chce.

ocenił(a) film na 3
jokris

Zgadzam się, film totalnie nieprawdowodobny psychologicznie, bohater najpierw jest zwykłym facetem, a potem raptem strzela jak zawodowy morderca, kocha córkę, a jednak wystarczy noga w czarnej pończosze, żeby wszystko zaryzykował, żonę zostawił z chorą córką na noc. A na koniec jeszcze scenarzysta zrobił z niego bohatera... jakby było naturalne, że facet poleci na każdą atrakcyjną babkę, która da mu znać, że ma ochotę... byleby potem skopał mordę temu, kto mu przeszkodził w seksie.

ivycompton

Dokładnie to miałem na myśli, brak logiki w tym filmie poraża.

ivycompton

A już myślałam, że facet który myśli inną częścią ciała jest normą ;) Film mi się nie podobał, bo zastanawiałam się, czy to był jeszcze facet, czy już gumka od kalesonów. 3/10

ivycompton

Życie jest skomplikowane...np. David Howell Petraeus generał US Army, naczelny dowódca sił koalicyjnych w Iraku, później Szef CIA......i złowiony na absurdalny romans. W rezultacie wyrok więzienia w zawieszeniu. Albo taki Clinton....

Basic instict do wydaje się nieprawdopodobnych pcha działań :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones