PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114510}

Wykolejony

Derailed
7,1 32 337
ocen
7,1 10 1 32337
5,7 7
ocen krytyków
Wykolejony
powrót do forum filmu Wykolejony

Słabo...

ocenił(a) film na 6

Może gdybym po prostu obejrzała film oceniłabym go lepiej. Jednak tak się składa, że najpierw
przeczytałam książkę a w porównaniu z nią film jest po prostu słaby. Czytając książkę pazury
zjadłam do łokci - przy filmie już takich emocji nie było. Może dlatego, że sporo scen zostało w
filmie 'obciętych'. Tak czy siak - film nie jest zły, jednak polecam książkę. :)

Animciak

Zdecydowanie z Tobą się zgadzam, już od początku książce czuć było te emocje. Cały romans był napisany w iście namiętnym stylu. Dodatkowo zmienili fragment o kopaniu w śmieciach, a był w nim wielki potencjał :D

YetQ

Ja również potwierdzam tę opinię. Książka super, po obejrzeniu filmu poczułam ogromny niedosyt.

Animciak

w stu% racja! książka wciągnęła mnie, przeczytałam jednym prawie jednym tchem. W filie zabrakło mi emocji. Przeszłam kolo niego 'obojętnie".

Animciak

w stu% racja! książka wciągnęła mnie, przeczytałam jednym prawie jednym tchem. W filie zabrakło mi emocji. Przeszłam kolo niego 'obojętnie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones