PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114510}

Wykolejony

Derailed
7,1 32 340
ocen
7,1 10 1 32340
5,7 7
ocen krytyków
Wykolejony
powrót do forum filmu Wykolejony

Przewidywalność jest irytująca nie do opisania. Patrząc na poczynania
głównego bohatera nie da się nie śmiać. Może gdybym nie widział w życiu
żadnego filmu, albo nie przeczytał żadnej książki to bym się dał nabrać.
A tak, po prostu szczerze odradzam.

4/10.

DaKar

A według mnie film wcale nie jest przewidywalny. A nawet trzymał mnie cały czas w napięciu...

renata55

ja również nie zgodzę się co do przewidywalności.. (a zaraz jakiś geniusz nas pojedzie, że ograniczeni...)

vulthoom

ja też uważam, że nie był przewidywalny. Ja nie wiedziałam z góry o co chodzi. Jeżeli się przeczytało spojlery w necie, to nie ma się co dziwić.

ocenił(a) film na 3
Binula

nie czytałem.
nie dywaguj.

ocenił(a) film na 9
DaKar

Może i jest przewidywalny (po części już wiedziałem co się wydarzy,ale nie wszystko) ale i tak trzyma w napięciu, nie jest taki zły jak nie którzy piszą. Pewnie na moje postrzeganie tego filmu wpłyną fakt, że nie miałem zielonego pojęcia o czym on będzie, nie mniej jednak nie żałuję że go obejrzałem.

ocenił(a) film na 3
Budzio

też nie miałem zielonego pojęcia o czym będzie.

użytkownik usunięty
DaKar

potwierdzam, film jest przewidywalny jak cholera. miałem to nieszczęście być na tym w kinie i muszę przyznać, że resztki nerwów pozwoliły mi wytrzymać do końca. nie lubię być oszukiwany 3/10

ocenił(a) film na 5
DaKar

Nudny jak flaki z olejem .. wiem, że ekranizacje książek wiele pozostawiają do życzenia ale to było kompletne dno.

ocenił(a) film na 9
Mysza_22

Mnie z kolei bardzo się podobał. Wiadomo było, że coś za łatwo idzie, ale nie domyśliłem się wszystkiego :P.

Dla mnie na prawdę dobry.

ocenił(a) film na 2
Mysza_22

nuda i przewidywalność- 2 słowa, którymi można to opisać. Uważam, że średnio inteligentny szympans byłby w stanie wymyślić dokładnie takie zakończenie po mniej więcej połowie filmu.

ocenił(a) film na 6
DaKar

serio nie uważam się za osobę mało ambitną ale nie spodziewałem się wydarzeń do samego końca :D:D:D

ocenił(a) film na 9
DaKar

Film jest rewelacyjny! trzymający w napięciu! polecam!!!!!!

DaKar

Nie przesadzaj, że taki przewidywalny jasnowidzący geniuszu. Czy oglądając film cały czas zgadujesz co będzie dalej? Daj się porwać tej rozrywce jaką jest film. Trochę wyobraźni i dystansu. Nie rozumiem takiego podejścia, ale się staram. Oglądasz film i się wkurzasz - na co Ci to? Wyłącz i nie zniechęcaj pozostałych.

DaKar

Widać męczy Cię dar jasnowidzenia.
Co do oceny zachowania głównego bohatera, byłeś kiedyś w podobnie krytycznej sytuacji, czy siedząc bezpiecznie przed ekranem ogarnął Cię ten śmiech? Bo to chyba jest różnica. Mnie jakoś film nie śmieszył, wręcz przeciwnie, zainteresował. Bardzo fajny klimat narastającego stresu. Polecam 9/10.

ocenił(a) film na 8
konto_zawieszone

Popieram przedmówce i goraco polecam film. Naprawde dobry i mocny thriller, który mimo iż to już 5 latek jest o wiele lepszy od wielu najnowszych produkcji. Do końca trzyma w napięciu, jednocześnie zaskakujący. W ogóle nie rozumiem ludzi, którzy mówią o przewidywalności filmu. Po obejrzeniu każdy mądry:)Nie słuchać troli tylko oglądać.8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones