PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114510}

Wykolejony

Derailed
7,1 32 337
ocen
7,1 10 1 32337
5,7 7
ocen krytyków
Wykolejony
powrót do forum filmu Wykolejony

I zastanawia mnie, że inni widzowie tego filmu nie zwrócili uwagi na frajerskość i brak dumy Charlesa, brak męskich cech - mówiąc delikatnie i szanując regulamin forum :). Chwilami kurczyły mi się jądra, gdy widziałem jak pozawala jakiemuś gburowi i aroganckiemu przestępcy niszczyć to co zbudował razem z Lucindą, potem posiąść Lucindę i w ten sposób ją zbrukać i uczynić dla siebie z niej jedynie brutalną chwilową rozrywką. Charlie tymczasem leżał z rozbitym nosem. Potem villain butnie zjawia się w jego domu... nie zniósłbym takiej hańby i wolałbym śmierć ! Brrryy...

Dormant

No wiesz koleś był spokojnym człowiekiem, prawym i rodzinnym, nie miał do czynienia z przemocą, więc początkowo dał się zastraszyć nie mogąc sobie poradzić z taką sytuacją.Ale póżniej jednak pokazał że nie jest "leszczem", kiedy dowiedział się że ta panienka zrobiła go w banbuko, odezwała się w nim chęć słusznego odwetu.Rezultat?Jakby to powiedział Linda :"a, pozabijałem ich wszystkich":)

ocenił(a) film na 8
Dormant

Wydaje mi się, że możemy jedynie gdybać. Nigdy nie byłeś w podobnej sytuacji i nie wiadomo tak na prawdę jakbyś się zachował. To co piszesz to rezultat impulsywnego zachowania, często lęk nie pozwala nam na przeciwstawienie się oprawcy. Tym bardziej w trakcie penetracji, bym powiedział. Zaskoczenie było kluczowym elementem, poza tym obawa o ujawnieniu 'skoku w bok' dała górę.

A tak na marginesie film godny uwagi i rzekłbym niedoceniony, szkoda, że premiera odbiła się tak wąskim echem.

pzdr

ocenił(a) film na 5
Dormant

Hańba? Śmierć?
Zaskakujące, takie... bardzo samcze.
Nie wiem tylko czego mam Ci w tym przypadku pogratulować. Ale chyba pozostanę neutralny i niczego.

ola la!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones