PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114510}

Wykolejony

Derailed
7,1 32 337
ocen
7,1 10 1 32337
5,7 7
ocen krytyków
Wykolejony
powrót do forum filmu Wykolejony

Czy w tym filmie Jennifer Aniston naprawdę została zgwałcona??Bo gdzieś czytałam,że to
tylko była mistyfikacja.

ocenił(a) film na 5
MartaRut22

tak, naprawdę została zgwałcona, potem ją zabili i gra ją od tej pory jej siostra bliźniaczka która wychowywana była w tajemnicy przed światem aby w razie gwałtu móc ją zastapić.

decym

hahaha dobre MartaRut22 jak można takie bzdury pisać ludzie co raz bardziej mnie zadziwiają

decym

a ja słyszałem, że użyła dublerki do gwałtu

ocenił(a) film na 7
markin

...ciekawe gdzie Ty byś teraz była gdyby głupota umiała fruwać.

breton1

oświeć nas

ocenił(a) film na 8
MartaRut22

Jak dobrze, że najpierw go obejrzałam a potem weszłam na opinie, a nie na odrót ( co czasem robię). MartaRut22 czy rzeczywiście uzyskanie odpowiedzi na to pytanie jest dla Ciebie chociażby w małym stopniu ważne - nie prościej byłoby obejrzeć film (robiąc to nie zadałabyś więcej takiego pytania). Druga sprawa - jeśli chcesz pisać o faktach, które w rzeczy samej mogą zdradzić powód, dla którego reżyser wraz z całą załogą budował misterną pracę napięcie, napisz w tytule SPOILER a nikt się przypadkiem nie natknie na ujawnienie faktów.

ocenił(a) film na 7
MartaRut22

marna prowokacja

ocenił(a) film na 8
MartaRut22

Tak, naprawdę, wielokrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones