PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114510}

Wykolejony

Derailed
7,1 32 337
ocen
7,1 10 1 32337
5,7 7
ocen krytyków
Wykolejony
powrót do forum filmu Wykolejony

Film, mimo ze jak ktos zauwazyl, przewidywalny do bolu, oglada sie bardzo dobrze, nie nudzi itp. Jedna rzecz ktora mnie zdenerwowala, to to, ze glowny bohater majac z bronia nic do czynienia tak wspaniale sie odnalazl i potrafil od razu super strzelac, tak jakby to bylo oczywiste i kazdy wysysalby to z mlekiem matki :D

ocenił(a) film na 8
peggySage

Z takiej odleglosci kazdy potrafi pociagnac za spust, nawet dziecko.. wiec nie wiem dlaczego Cie to zdenerwowalo? Film takze oceniam na bardzo dobry i wcale nie uwazam ze byl przewidywalny.

mat206

ciesze sie iz ty umiesz ja nie, generalnie to nawet nie wiem jak sie odbezpiecza ale w sumie nie wazne, a przewidywalny dlatego, ze juz widzialam kilka podobnych filmow i co zazwyczaj nie umiem nigdy przewidziec konca, tak tu bezblednie ;d

mat206

Nie uwazasz za przewidywalny, bo pewnie niewiele ci trzeba do szczescia menciu. Byl przewidywalny, osoba z lepsza percepcja postrzegania i odczytywania wydarzen siedzi se znudzona. I gdy strzelal do tego ziomka (ktorego gral Xzibit) bylo z 5-6 metrow, a ten wpycha w niego kilka kul, w rekach laika taka bron, z takim odrzutem to prymitywna chamerykanska kreskowka.

ocenił(a) film na 7
peggySage

Film dobry, Aniston jeszcze wtedy była nawet ładną kobiętą ;) No ale starość nie radość. Film dobry ale bez rewelacji, nie nudził, oglądało się przyjemnie, czasem zaskoczył ale naprawdę można śmiało obejrzeć bez późniejszych wyrzutów sumienia, że zmarnowało się ponad 1,5h życia ;)

Polecam
7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones