PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114510}

Wykolejony

Derailed
7,1 32 337
ocen
7,1 10 1 32337
5,7 7
ocen krytyków
Wykolejony
powrót do forum filmu Wykolejony

Zaskakujący i nieprzewidywalny, ktoś tu pisze że aniston sie nie nadaje na fanfatal. Otóż moim zdaniem sie nadaje i to bardzo, mimo że nie jest klasyczna pięknością ma to cos w sobie. Czasami najpiękniejsze kobiety nie mają tego czegoś i mimo urody sa bezbarwne.

Ines82

Zgadzam się z Tobą... Pierwszy film, nie komedia który znią obejrzałam i jest super... Otóż powiem Wam, że strasznie mi się podoba film, gra aktorska i... wątek ;) Jennifer świetnie sobie poradziła, szkoda mi było trochę Lucindy, że zgineła ale cóż takie jest życie... Gorąco polecam wszystkim ! :)

ocenił(a) film na 7
TheWhyski

a mi się podobał tak średnio..bardzo przewidywalny, pomysł dobry, ale Jennifer zagrała tak, ze już od samego początku wiedziałam, ze coś knuje ta bohaterka...chcecie nieprzewidywalny film? polecam Vanilla sky albo Shutter Island choćby nawet :)

ocenił(a) film na 6
kinomonia

Bardzo przewidywalny, nie trzeba być Sherlockiem, żeby pojąć od samego początku co się święci.

filmoradar

Nie zgadzam się ze jest przewidywalny. Można było przewidzieć że ten romans zaszkodzi - i tak się stało. Byliście pewni że ona maczała w tym palce? Na pewno nie wykluczaliście że jest jak on ofiarą - znaleźli się w złym miejscu o złej porze. Kolejne elementy zaskakujące - strzał do czarnoskórego pomocnika, bohater nie trafia do więzienia w sposób jaki sugerowany jest na początku, La Roche przeżył, no i fakt, że Charles wiedział o tym i specjalnie wybrał te więzienie by go zgładzić. Film budował świetne napięcie i zaskakiwał parę razy.

filmoradar

pieprzysz nieszlo sie domyslic........................................

ocenił(a) film na 7
TheWhyski

....nie pisze się zakończeń filmu =.= LITOŚCI, napisz chociaż, że spojler.

MissNaive

Naprawdę nie domyśliliście się, że bohaterka grana przez Aniston jest za to odpowiedzialna?

Moim zdaniem film całkiem dobry, aczkolwiek naprawdę przewidywalny.

użytkownik usunięty
Ines82

jak dla mnie to strasznie przewidywalny, szybko domyśliłam się, że Aniston była podstawiona, no ale ja już obejrzałam tyleeeee filmów

ocenił(a) film na 7
Ines82

Hmm...to chyba z moją szklaną kulą jest coś nie tak:p Ja nie domyśliłam się, ze Aniston to ta zła. Film dobry, naprawde dobry. Zakończenie trochę słabe...ja napisałabym zdecydowanie inny koniec:D

klaudia2251

Ja też się nie domyśliłem :) A kilka innych rzeczy też mnie w tym filmie zaskoczyło. Moim zdaniem to naprawdę dobry film, nie rewelacyjny ale jednak dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones