PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452441}

Uwikłana

The Betrayed
6,1 1 219
ocen
6,1 10 1 1219
Uwikłana
powrót do forum filmu Uwikłana

Nie dałem rady połknąć tylu niedociągnięć i głupich zachowań jak i dobrych tak i złych postaci, nie mówiąc o Downach jakimi byli Porywacze cackali się z Nią i jej dzieckiem jak z porcelaną nazywając się wyspecjalizowanymi kryminalistami :)...Żenada choć temat niezły i dla początkujących kinomanów może być dobry... gatunkowo 4 ogólnie 5

Dokładnie ;-) Film dziurawy jak sito, cała masa dziwnych zbiegów okoliczności, uproszczeń a porywacze są naiwnie głupi. Jest tego tyle, że z czasem przestajemy już nawet dostrzegać wszelkie niedociagnięcia (chociaż nie odmówiłem sobie ironicznego uśmiechu gdy zobaczyłem scenę z nadchodzącą przerwą techniczą serwera banku i dodatkowo dużym zegarem odliczającym czas kiedy to nastąpi. Co do sekundy! :D). Dialogi typowe dla telewizyjnych produkcji - aż szkoda aktorów, zapewne ich potencjał jest większy (aktorkę wcielająca się w Jamie pamiętam z "30 Dni mroku", a chłopca Michaela z niedawnego "Trick 'r Treat" - w obu przypadkach były to dobre role), ale tak drętwych tekstów po prostu nie dało się zagrać naturalnie. Pocieszeniem jest, że mimo wszystko dało się ten film obejrzeć. Akcji wbrew pozorom nie brakuje, ciągle coś się dzieje i 95 minut mija całkiem szybko. Dlatego też tytuł ten oceniłem na 5/10.

użytkownik usunięty
spokowap

No tak jest jak piszesz również obie postacie oglądałem w wymienionych przez ciebie filmach :)i były ok tu nie ma co się wypowiadać za wiele tragedii nie było lecz dobrze wcale :)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones