PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656041}

Szlak zbrodni

Felony
5,9 832
oceny
5,9 10 1 832
Szlak zbrodni
powrót do forum filmu Szlak zbrodni

W sumie dobry obraz. Prosty w swojej formie, jasny i klarowny, a jednak dający do zastanowienia się nad przedstawionym dylematem moralnym.

Tylko jedna sprawa mnie zastanawia - dlaczego 9-latek o 5 rano jeździ na rowerze? Dlaczego środkiem ulicy popyla, a nie chodnikiem, ew. bokiem jezdni? No i oczywiście, gdyby gn.ój ubrał kask, to by wszystko było dobrze. Mały szmaciarz dostał to, na co zasłużył.

No i na końcu Jai Courtney - on powoli zaczyna się specjalizować w graniu postaci, których nie da się lubić. Uprzykrzanie życia porządnym bohaterom i bycie maksymalnie czepialskim, to powoli znaki rozpoznawcze jego ról. Podobnie było w "Niezgodnej", "Ja, Frankenstein" czy "Jack Reacher".

ocenił(a) film na 5
Roy_v_beck

Chyba nie zauważyłeś, ale rozwoził gazety...

ocenił(a) film na 5
tedik23

Zgadza się. Chłopakowi rozsypały się gazety z koszyka rowerowego.
Niemniej kask powinien mieć.

Roy_v_beck

Ten film przedstawia trzy zasady które całe życie innym tłumacze:
- jak jedziesz rowerem nawet do sklepu tylko, załóż kask
- pijesz? nie jedź.
- To że jesteś policjantem, nie oznacza że możesz jeździć po pijaku.

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

Dlaczego uprzykrzać? Ja to odebrałam tak, że skoro stracił partnera (wylew) to być może dostał Toohey'a jako nowego partnera i po prostu po niego przyjechał - te dwie kawy.

ocenił(a) film na 5
Lalu

Ja też tak to odebrałam. Wprawdzie można się spierać, że pewnie przyjechał po niego, by dopilnować, aż Toohey faktycznie złoży prawdziwe zeznania, ale z drugiej strony może być tak, jak piszesz: stracił partnera, przydzielono mu Toohey'a.

Roy_v_beck

Will Smith z "Facetów w czerni" jako policjant by go normalnie zastrzelił bo co dziewięciolatek robi na dzielni o tej godzinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones